Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości Golesze Duże

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Działka Golesze Duże

Golesze Duże,łódzkie

89 000 zł928 m² 95,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż 6 działek budowlanych w miejscowości Golesze Duże, gmina Wolbórz (woj. łódzkie). - 5 działek o powierzchni 885 m - 1 działka o powierzchni 928 m - Cena: 99 000.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Budynek użytkowy Poniatów

Poniatów(Golesze Duże + 13 km)

1 700 000 zł353,66 m² 4 806,88 zł/m²

 

Rodzaj budynku:rezydencja

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:3 425 m²

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość o charakterze rezydencjonalno-biznesowym, położona w prestiżowej lokalizacji w Poniatowie, zaledwie 5 minut od centrum Piotrkowa Trybunalskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Paderewskiego

35-lecia,Piotrków Trybunalski(Golesze Duże + 15 km)

525 000 zł77,93 m² 6 737 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1983

Świetna alternatywa dla dużej rodziny. Mieszkanie gotowe do wprowadzenia bez żadnych dodatkowych nakładów finansowych. To aż 78 m funkcjonalnej przestrzeni w świetnej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Legionów

Tomaszów Mazowiecki(Golesze Duże + 11 km)

344 148 zł40,97 m² 8 400 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Już W sprzedaży nowe mieszkania na ul. Legionów 25a W tomaszowie maz. Zapraszamy. Prezentujemy Państwu mieszkanie 2-pokojowe (jako przykładowe) w stanie deweloperskim o pow. 40,97 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łódzka

Szczekanica,Piotrków Trybunalski(Golesze Duże + 15 km)

289 000 zł37,94 m² 7 617,29 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję na sprzedaż funkcjonalne, słoneczne mieszkanie o powierzchni 37,94 m , położone na 2. piętrze w 4-piętrowym budynku. Układ pomieszczeń: 2 niezależne.

Szczegóły ogłoszenia

Dom, ul. Południowa

Wronia,Piotrków Trybunalski(Golesze Duże + 15 km)

650 000 zł150 m² 4 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

| do sprzedania nieruchomość przy ul. Południowej 8 w Piotrkowie Dwie nieruchomości do sprzedania. 1. Dom z lat 60-tych. trzy pokoje, kuchnia, łazienka. Powierzchnia użytkowa około 80m2.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy

35-lecia,Piotrków Trybunalski(Golesze Duże + 15 km)

660 000 zł221,50 m² 2 979,68 zł/m²

 

Rodzaj budynku:dom z funkcją usługową

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:710 m²

Do sprzedaży budynek mieszkalno usługowy w Piotrkowie Trybunalskim. Wynagrodzenie Biura pokrywa Sprzedający. Lokalizacja w centrum dużego osiedla mieszkaniowego. Bardzo dobra widoczność.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Skorupki

Tomaszów Mazowiecki(Golesze Duże + 11 km)

340 000 zł64 m² 5 312,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Tylko u nas! Przestronne mieszkanie 64 m z balkonem typu loggia - Osiedle Niebrów Na sprzedaż komfortowe i funkcjonalnie mieszkanie o powierzchni 64 m , położone na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Górna

Armii Krajowej,Piotrków Trybunalski(Golesze Duże + 15 km)

289 000 zł53,60 m² 5 401,87 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie spółdzielcze własnościowe z księgą wieczystą o powierzchni 53,6 m , zlokalizowane na 2. piętrze w niskim, 3-piętrowym bloku z cegły.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy

Centrum,Piotrków Trybunalski(Golesze Duże + 15 km)

890 000 zł200 m² 4 450 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:294 m²

Piotrków Trybunalski. Do sprzedaży kamienica na Starym Mieście. Kamienica jednopiętrowa o powierzchni użytkowej 200 m2. Stan ogólny budynku dobry. W kamienicy na parterze: przestronny, wysoki.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Matejki

35-lecia,Piotrków Trybunalski(Golesze Duże + 15 km)

270 000 zł49,49 m² 5 455,65 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 49,49 m2, położone na VIII piętrze w wieżowcu w Piotrkowie Tryb., przy ul. Matejki. Duży salon ok. 25 m2, sypialnia, łazienka, wc, kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Golesze Duże

Golesze Duże,łódzkie

139 000 zł1 000 m² 139 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka budowlana 1000 m Golesze Duże, ul. Zacisze media w działce! Podstawowe informacje: lokalizacja: golesze Duże, gm. Wolbórz, ul. Zaciszenumer działki: 170/22identyfikator.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna ogrodzona Golesze Duże

Golesze Duże,łódzkie

999 000 zł61 000 m² 16,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka inwestycyjna o powierzchni 6,1 ha z funkcjonującą farmą fotowoltaiczną 6 mw w Goleszach Dużych (gmina Wolbórz, woj. łódzkie). To stabilna inwestycja.

Zamknij
+0 km

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij